آرشیو مطالب
گروه:     نوع خبر:     از تاریخ:     تا تاریخ:    
بسته‌های ترکیبی صوت و دیتای موبایل طراحی می‌شود

معاون رگولاتوری از طراحی بسته‌های ترکیبی صوت و دیتای موبایل برای کاهش هزینه‌های مشترکان خبر داد و گفت: این طرح فعلا در مرحله پیشنهاد است.
سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۱:۰۷:۰۲
توضیحات مدیرعامل سازمان بازنشستگی شهردار تهران درباره حساب بانکی

مدیرعامل سازمان بازنشستگی شهرداری تهران گفت: درباره تذکر یک عضو شورای شهر تهران مبنی بر حساب بانکی سازمان بازنشستگی شهرداری تهران با توجه به اینکه اطلاعات غلط دریافت و منتشر کرده‌ است قطعاً پیگیری قضایی خواهیم کرد.
سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۶:۳۰
تصمیم‌گیری فیلتر تلگرام در سطح سران ۳ قوه است
رئیس مرکز رسانه‌های دیجیتال وزارت ارشاد

رئیس مرکز رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره عدم برخورد با برخی کانال‌های معاند در کشور گفت: دارنده بستر کسی است که باید در این خصوص اقدام کند البته ممکن است برداشت‌های دارنده بستر با ما تفاوت داشته باشد، اما اینکه تلگرام باید سیاست‌های ما را رعایت کند امری غیرقابل تغییر است.
سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۶:۲۸
از وضعیت موجود فعالیت‌های قرآنی در کشور راضی نیستیم/تصویب سند راهبردی تبلیغ و ترویج/اعتبارات اختصاص یافته دولت و مجلس به قرآن ناچیز است
مدیرکل تبلیغ و ترویج وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی:

مدیرکل تبلیغ و ترویج وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: از وضعیت موجود فعالیت‌های قرآنی در کشور راضی نیستیم.
سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۰:۰۰
پذیرایی از ۸ هزار زائر اربعین حسینی توسط ستاد عتبات عالیات کهگیلویه و بویراحمد در شلمچه و نجف اشرف
ایام اربعین صورت می‌گیرد

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات کهگیلویه و بویراحمد گفت:ماموریت جدید ستاد بازسازی عتبات عالیات استان پذیرایی از ۸ زائر اربعین حسینی در شلمچه و نجف اشرف است.
سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۰:۰۰
در امتداد جاده

واپسین روزهای زمستان بود. در حالی که مناطق سردسیری و دنا نشین در کشمکش با سرمای سوزان زمستان می باشند، شهرستان گچساران در سرزمین چهار فصل کهگیلویه و بویر احمد چهره دیگری به خود گرفته است. مخمل سبز بهاری بر قامت رعنای این شهر نفت خیز پوشیده شده و عطر دل انگیز بهاری را بر مشام زائرانی از سراسر ایران اسلامی و کشور های شیعه خیز حاشیه خلیج فارس که دل در گرو حرم مطهر حضرت بی بی حکیمه (س) دارند، افکنده است.
سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۵:۰۰
بار عام رسول الله (ص)
از کرامات حضرت بی بی حکیمه (س):

محمد رضا حیدری فرزند حسین، متولد ۱۳۲۹ هـ. ش در بن چهارمحال و بختیاری دیده به دنیا گشود.
سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۵:۰۰
آشنایی با مرحوم ابراهیم خندانی
از خادمین حرم مطهر حضرت بی بی حکیمه(س)

مرحوم ابراهیم خندانی فرزند کوچکعلی در سال ۱۳۱۵ هـ.ش در شهر بهبهان دیده به دنیا گشود.ایشان ساکن گچساران و کارمند وزارت کشور{فرمانداری و بخشداری} بود
سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۵:۰۰
شعر/برای بی بی حکیمه (س)

سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۵:۰۰
تصویری زیبا از حرم مطهر حضرت بی بی حکیمه(س)

سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۵:۰۰
پایه اقتصادی دولت آقای روحانی غلط است/قوی‌ترین وزرا هم روی این پایه غلط کاری نمی‌کنند/این‌ها در اقتصاد تنها نگاهکی به داخل دارند

دانش‌آموخته اقتصاد بین‌الملل گفت: اساس نظریه اقتصادی دولت غلط است که اگر چهار سال اول را بررسی کنیم واردات دو برابر شده و جذب سرمایه خارجی هم ۵۰ درصد کاهش داشته است.
سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۵:۰۰
گنبد حرم مطهر حضرت بی بی حکمه(س)

گنبد خانه‌ی حرم مطهر حضرت بی‌بی حکیمه(س) به شکل منحصر به فرد نیم گنبد، طراحی و ساخته شده است. بلندی (ارتفاع) گنبد از کف تا نوک گنبد بالغ بر ۳۰ متر می‌باشد. در گنبد شش ستون به مقطع ۶۰ در ۱۲۰ سانتی متر به کار رفته است.
سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۵:۰۰
داستان کوتاه /  یک شانس برای تغییر زندگی

هر سد و مانعی می تواند یک شانس برای تغییر زندگی انسان باشد.
سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۰:۰۰
داستان کوتاه / ایمان کوهنورد به خدا

کوهنوردی جوان می‌‌خواست به قله‌ بلندی صعود کند. پس از سال‌ها تمرین و آمادگی ، سفرش را آغاز کرد. آنقدر به بالا رفتن ادامه داد تا این که هوا کاملا تاریک شد.به جز تاریکی هیچ چیز دیده نمی‌شد. سیاهی شب همه جا را پوشانده بود و مرد نمی‌توانست چیزی ببیند حتی ماه و ستاره‌ها پشت انبوهی از ابر پنهان شده بودند. کوهنورد همان‌طور که داشت بالا می‌رفت، در حالی که چیزی به فتح قله نمانده بود، پایش لیز خورد و با سرعت هر چه تمام‌تر سقوط کرد.
سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۰:۰۰
داستان کوتاه فقیر

متشکرم پدر که به من نشان دادی ما واقعأ چقدر فقیر هستیم
سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۰:۰۰
داستان کوتاه / چقدر کارمان را دوست داریم !

من کارگر کارخانه ای هستم که آن ماشین از تولیدات آن است. دلم نمی خواهد اتومبیلی را که ما ساخته ایم کثیف و نامرتب جلوه کند
سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۰:۰۰
داستان زن سرگردان در شهر

زن رها شده در شهر سرنوشت تلخی داشت که می‌تواند درس عبرتی برای خانواده‌ها باشد. اهالی بلوار لادن مشهد اوایل بامداد روز یکشنبه ۱۳ اردیبهشت ماه با صحنه‌ای عجیب روبه‌رو شدند. آنها زن جوانی را دیدند با پوشش بسیار نامناسب و در حالی که رفتارش عادی به نظر نمی‌رسید در حال قدم زدن بود
سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۰:۰۰
شما چگونه و به چه صورتی می خواهید ازدواج کنید؟ داستان ازدواج بزرگان

شما می دانید این دختر که می خواهید با او ازدواج کنید، چطور دختری است؟ این صبح ها که از خواب بلند می شود، هنوز نرفته که صورتش را بشوید و مسواک بزند کسی تختش را مرتب کرده، لیوان شیرش را جلو در اتاقش آورده و قهوه آماده کرده اند. شما نمی توانید با مثل این دختر زندگی کنید، نمی توانید برایش مستخدم بیاورید اینطور که در خانه اش هست. مصطفی خیلی آرام اینها را گوش داد و گفت: «من نمی توانم برایش مستخدم بیاورم، اما قول می دهم تا زنده ام، وقتی بیدار شد، تختش را مرتب کنم و لیوان شیر و قهوه را روی سینی بیاورم دم تخت» و تا شهید شد.
سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۰:۰۰
کشف موجود عجیب و ناشناخته جدید
در فرانسه:

در سواحل شرقی روسیه بقایای یک موجود غول‌پیکر دریایی پیدا شده که منقاری مانند پرندگان و دُمی پشمالو دارد. دانشمندان هنوز به درستی ماهیت این جانور را تشخیص نداده‌اند.
سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۰:۰۰