آرشیو مطالب
گروه:     نوع خبر:     از تاریخ:     تا تاریخ:    
دانلود رایگان/کارآموزی رشته حسابداری

قسمت حسابداری مهمترین بخش هرموسسه و یا شرکت میباشد به گونه ای که اگر این قسمت در یک شرکت وجود نداشته باشد ادامه حیات ان با مشکل روبرو میشود و از طرف دیگر هر موسسه خواسته یا ناخواسته از سیستم حسابداری پیروی میکند از این رو حسابدار یک موسسه داری اهمیت خواصی می باشد که نیاز به مهارت و تجربه دارد و فقط درس های تئوری کفایت نمیکند از این رو باید در هنگام اموزش های تئوری اموزش های عملی نیز بییند تا بتواند از وظایف و حیات موسسه حمایت کند.
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۲:۰۰:۰۰
 دانلود مقاله رایگان/برابری یا عدم برابری دیه زن و مرد

بر اساس قانون مجازات اسلامى ايران و مطابق فتاواى بسيارى از فقيهان شيعه و سنى، ديه زن نصف ديه مرد است. اين راى در ميان فقهاي شيعه و سني مخالفانى نيز دارد. دليل عمده گروه اول آيه ۱۷۸ از سوره بقره يعنى (وَ الاُْنثَى بِالاُْنثَى) ، تصريح برخى از روايات بر نصف بودن ديه زن نسبت ‏به مرد ، اجماع و استحسان است. گروه دوم نيز با تمسك به اطلاق آيه ۹۲ سوره نسا و آبي از تخصيص بودن آيه ۱۷۸ سوره بقره و اطلاق برخى از روايات و نيز با ترديد در روايات دال بر نصف‏ بودن ديه زن به جهت ايراد در سند، ايراد در راوي حديث، ايراد در مدلول، و شخصيه بودن بعضي روايت ها، اصل برابري را پذيرفته اند.
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۲:۰۰:۰۰
دانلود مقاله رایگان/مقایسه کلی ایران و ترکیه

ترکیه در خاور با کشورهای ایران، جمهوری آذربایجان (نخجوان)، ارمنستان، و گرجستان؛ در جنوب خاوری با عراق و سوریه؛ و در شمال باختری (بخش اروپایی) با بلغارستان و یونان همسایه‌است. همچنین ترکیه از شمال با دریای سیاه، از باختر با دو دریای کوچک مرمره و اژه، و از جنوب باختر با دریای مدیترانه مرز آبی دارد. دو تنگهٔ راهبردی بسفر و داردانل نیز در اختیار ترکیه‌است.
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۲:۰۰:۰۰
دانلود مقاله رایگان/الکترونیک مولکولی

الکترونیک مولکولی یک رویکرد جدید است که به مواد اولیه و اصول عملکرد جدید نیاز دارد و می‌توان گفت انگیزه‌ای برای شناخت و استفاده از آنچه در مولکول‌های مواد اتفاق می‌افتد است. در مقیاس‌های کوچک تر از نانو، ایده استفاده از یک یا چند مولکول به‌عنوان یک سوئیچ به‌نظر بسیار جالب‌تر از بررسی بن‌بست‌های ماسفتی می‌باشد. این کار علاوه بر کوچک شدن ابعاد سرعت را بسیار زیاد کرده است همچنین ارزان‌تر است و بالطبع آن روش‌ها و پیچیدگی‌ها بسیار دشوار می‌شود.
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۲:۰۰:۰۰
دانلود مقاله رایگان/مالیات

در بیشتر کشورها، بخش عمده ای از منابع درآمدی دولت، از طریق مالیات تامین می شود. سهم مالیات از کل درآمدهای عمومی در میان کشورها، متفاوت است و میزان آن بستگی به سطح توسعه و ساختار اقتصادی آنها دارد. در این میان، فرار مالیاتی و گریز از مالیات در کشورها باعث شده است تا درآمدهای مالیاتی کشورها، همواره از آنچه که برآورد می شود کمتر باشد و تمامی کشورها تلاش خود را برای کاهش این دو پدیده به کار می گیرند یا از طریق اصلاح نظام مالیاتی، به چاره جویی برمی خیزند.
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۲:۰۰:۰۰
دانلود مقاله رایگان/سياست سرمايه در گردش

در سال ۱۹۰۰، مديريت مالى يک رشته علمى شد. از آن زمان تاکنون وظايف و مسئوليت‌هاى مديريت مالى همواره دستخوش تغيير بوده است و ترديدى نيست که در آينده نيز شاهد تغييرات بيشترى خواهد بود. تا سال ۱۹۰۰، مديريت مالى جزئى از اقتصاد کاربردى بود. طى دو دهه ۱۸۹۰ و ۱۹۰۰، چندين شرکت بزرگ آمريکائى درهم ادغام شدند. ۱۸ شرکتى که به‌دنبال اين ادغام‌ها به‌وجود آمدند نيمى از کل توليدات صنايع مربوط را در دست گرفتند
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۲:۰۰:۰۰
نقش موثر آموزش پدر و مادر در حرف زدن کودک

حرف زدن کودک و اولین کلماتی که بر زبان می آورد یکی از مراحل شگفت انگیز زندگی او برای پدر و مادرش خواهد بود.
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۲:۰۰:۰۰
آموزش ده  راهی که دیگر هرگز دچار یبوست نشوید

یبوست می تواند ریشه در فشار به ناحیه کمر درطول روز، خواب نا آرام شب، و حتی جوش های روزهای بعد داشته باشد.به هیچ وجه وعده های غذایی را حذف نکنید.مصرف فیبر را آرام آرام افزایش دهید. در مصرف سبوس صرفه جویی کنید.ملین های طبیعی را امتحان کنید.یک فنجان قهوه بخورید
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۲:۰۰:۰۰
آموزش پنج نکته در رابطه با سفرهای هوایی

نشستن در صندلی های هواپیما و پوشیدن لباس های تنگ جریان خون شما را محدود می کند
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۲:۰۰:۰۰
آموزش راز های سرآشپز یک زرشک پلو خوش طعم!

بسیاری از افراد تصور می‌كنند كه روش طبخ زرشک پلوا بسیار ساده است در حالی كه رعایت نكته‌های ظریفی در آن لازم و نشانه حرفه‌ای بودن آشپز است و به شما یک زرشک پلوی خوش طعم و خوش رنگ می دهد.
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۲:۰۰:۰۰
آموزش خصوصی و کامل دایورت کردن خط تلفن همراه و  ثابت

با استفاده از کدهای مختلف می توانید تلفن همراه و تلفن ثابت مورد نظرتان را دایورت کنید.
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۲:۰۰:۰۰
آموزش هفت روش برای جلوگیری از هک شدن

از نظر فنی، هر چیزی که به اینترنت وصل شود، قابلیت هک شدن را داراست. اما راه های مفیدی وجود دارند که می توانید برای محافظت از خود و داده هایتان انجام داده و امکان نفوذ هکرها را سلب کنید.
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۲:۰۰:۰۰
آموزش ماسک مناسب برای پوست چرب

پوستهای چرب اغلب مشکلی که دارند در منافذ باز و آکنه هست که با این ماسکهای طبیعی میتوانیدم تلاش کنیم که این چربیها را به حداقل برسونیم برای این نوع از پوستها نیز میتوانید سفیده ی تخم مرغ را با یکی از موارد زیر ترکیب کنید و به صورت بزنید ترکیباتی که میتوان با سفیده تخم مرغ برا یپوستهای چرب ترکیب کرد
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۲:۰۰:۰۰
جدایی بهنوش بختیاری از همسرش/ پاسخ بهنوش بختیاری به این شایعه

بهنوش بختیاری به تازگی مصاحبه ای انجام داده و درباره موضوعات مختلف از جمله جدایی از همسرش صحبت کرده است.
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۱:۵۰:۰۰
 واکنش اینستاگرامی بهنوش بختیاری به دلقک خواندنش!

واکنش اینستاگرامی بهنوش بختیاری به دلقک خواندنش:نه گفتم دلواپسم و نه گفتم همه چیز درست پیش رفته…دلم شکست که سخن پاک منو با بی رحمی وبی ادبی به سمت خودشون برگردوندن…
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۱:۵۰:۰۰
بهنوش بختیاری: مردهای امروزی غیرت گذشته را ندارند

بهنوش بختیاری سرشار از انرژی و صداقت. بازیگر است اما وقتی با او درباره آسیب‌های اجتماعی و افراد آسیب‌دیده صحبت می‌کنی، نه نقش بازی می‌کند و نه به اصطلاح ادا درمی‌آورد.
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۱:۵۰:۰۰
بهنوش بختیاری،سحر قریشی در لباس عروس/پایان فیلمبرداری فیلم سازش+عکس

فیلم سینمایی «سازش» جدیدترین حسین فرحبخش است که به تازگی فیلمبرداری اش به پایان رسیده است.عبدالله علیخانی تهیه‌کننده سینما در خصوص آخرین وضعیت فیلم گفت: «فیلمبرداری این اثر به پایان رسید و مراحل فنی آن به تازگی آغاز شده است.»
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۱:۴۵:۰۰
عکس های بهنوش طباطبایی در اروپا

بهنوش طباطبایی در صفحه شخصی اش عکس های جدیدی از سفرش به اروپا منتشر کرده است که مشاهده خواهید کرد.
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۱:۴۵:۰۰
 شباهت جالب بهنوش طباطبایی و خواهرش تينوش !

بهنوش طباطبایی عکسی از خواهرش به همراه خواهرزاده اش منتشر کرده است که شباهت بهنوش طباطبایی به خواهرش جالب به نظر می رسد.
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۱:۴۵:۰۰
عرضه دومین خودروی فرانسوی پسابرجامی با قیمت ۱۰۰ میلیونی

دومین خودروی پسابرجامی فرانسوی هم با قیمت نزدیک به ۱۰۰ میلیون تومان عرضه شد.
سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۱:۱۴:۱۶