با همت پرسنل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران خط لوله نفت صادرات گچساران تعمیر شد

کد مطلب: 398685  |  تاريخ: یکشنبه ۵ آذر ۱۳۹۶  |  ساعت: ۰۰:۰۱


مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران:

با همت پرسنل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران خط لوله نفت صادرات گچساران تعمیر شد

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران گفت: با همت و تلاش پرسنل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران خط لوله ۲۶ اینچ انتقال نفت صادرات گچساران دچار شکستگی شده بود، تعمیر شد.

شباویز/به گزارش خبرگزاری فارس از گچساران، هوشنگ صیدالی مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران امروز در جمع خبرنگاران  با اشاره به   حادثه  چند روز گذشته شکستگی لوله 26 اینچ نفت شرکت بهره‌برداری  نفت و گاز در مسیر گچساران ۱ و ۲ به سمت تلمبه‎خانه گوره اظهار کرد: در این حادثه قسمتی از پل بتونی ارتباطی گچساران به بنادر جنوب به دلیل ترکیدگی و آتش سوزی خط لوله 26 اینچ نفت این شرکت در مسیر گچساران 1 و 2 به سمت تلمبه‎خانه گوره  نشست و تخریب شده بود که با همت مسوولان و پرسنل این مسیر بازسازی شد.

وی با بیان اینکه پس از شناسایی محل ترکیدگی خط لوله، کار تعمیر آغاز شد، ادامه داد: محل ترکیدگی لوله در یک نقطه سخت گذر بود  که با تلاش بیش از 150 نفر از پرسنل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران  در تمامی واحدهای عملیاتی تعمیر خط لوله نفت با تلاش شبانه روزی پرسنل صورت گرفت.

صیدالی افزود:  با تلاش شبانه‌ روزی پرسنل نفت و گاز گچساران خط از مدار خارج، نفت درون لوله تخلیه و کار جوشکاری و تعمیر لوله صورت گرفت.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران خاطرنشان کرد:  این شرکت دارای   10 واحد بهره برداری، 10 واحد تقویت و تزریق فشار گاز، سه پالایشگاه گاز و گاز مایع، پنج واحد نمک زدایی و بیش از 6 هزار و 700 کیلومتر خط لوله انتقال نفت است.


http://shabaveiz.ir/detail/News/398685/9101

چاپ خبر