ساکت: برای جلوگیری از کپی‌ برداری رونمایی از پیراهن‌های تیم ملی انجام نشده است/۱۰ بهمن پیراهن تیم ملی به فیفا ارایه می‌شود

کد مطلب: 398657  |  تاريخ: یکشنبه ۲۱ آیان ۱۳۹۶  |  ساعت: ۲۰:۰۴


قرارداد یکساله با آدیداس امضا می‌کنیم

ساکت: برای جلوگیری از کپی‌ برداری رونمایی از پیراهن‌های تیم ملی انجام نشده است/۱۰ بهمن پیراهن تیم ملی به فیفا ارایه می‌شود

دبیر فدراسیون فوتبال گفت: برای جلوگیری از کپی‌برداری پیراهن‌های تیم ملی رونمایی از این پیراهن‌ها را انجام نداده‌ایم.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از  خبرگزاری فارس، محمدرضا ساکت در گفت‌وگو با بخش خبری شبکه 3 در مورد وضعیت قرارداد فدراسیون فوتبال با شرکت آدیداس برای البسه تیم ملی، گفت: از سال گذشته تفاهم‌نامه‌ای با شرکت آدیداس منعقد شده است. رئیس فدراسیون فوتبال با حضور در شرکت آدیداس آلمان به صورت مستقیم با این شرکت مذاکره کرد که در نهایت این مسأله به بخش خاورمیانه شرکت ارجاع و تفاهم‌نامه‌ای امضا شد. 

وی افزود: تمام البسه تیم ملی با نام آدیداس است و در روز 10 بهمن برابر با 30 ژانویه لباس تیم ملی در فیفا توسط مسئولان فدراسیون و آدیداس ارائه می‌شود. در آن روز تمامی تیم‌ها موظف هستند تا پیراهن‌های خود را به تأیید فیفا برسانند. در ماه مارس هم آدیداس از پیراهن‌های تیم‌های ملی ایران، مصر و تونس رونمایی می‌کند. این شرکت نگران کپی‌رایت بود و به همین دلیل آن تاریخ را برای رونمایی اعلام کرده است. کیفیت و تکنولوژی‌های مطلوبی در پیراهن‌های تیم ملی به کار رفته است.

دبیر فدراسیون فوتبال در مورد اینکه این تفاهم‌نامه چه زمانی به قرارداد تبدیل خواهد شد، گفت: قرارداد نهایی در ماه جاری به مدت یک سال امضا خواهد شد، تفاهم‌نامه هم در همین زمان‌ها در سال گذشته منعقد شده بود. 

ساکت در مورد اینکه طرح و شکل پیراهن تیم ملی مشخص است یا نه، اظهار داشت: بله این مسائل همگی صورت گرفته و به طور محرمانه است ما برای جلوگیری از کپی رونمایی از پیراهن تیم ملی را انجام نداده‌ایم. در این بخش فدراسیون بحث درآمدزایی را مورد توجه قرار داده است و مقررات گمرکی هم مهم است به هر حال شرکت آدیداس به صورت عام پیراهن تیم ملی را در فروشگاه‌ها عرضه خواهد کرد و برخی از کارشناسان هم که در این مورد اظهار نظر می‌کنند از این مسائل بی‌اطلاع هستند. فدراسیون فوتبال از نظر زمانی در مورد پیراهن تیم ملی عقب نیست ضمن اینکه البسه تمرینی و پوشاک مخصوص تمرینات هم برای اسفند ماه و اردیبهشت ماه در دست تهیه است.


http://shabaveiz.ir/detail/News/398657/9048

چاپ خبر