زندگینامه مونا بانکی پور+عکس

کد مطلب: 394844  |  تاريخ: سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶  |  ساعت: ۱۷:۰۰


زندگینامه مونا بانکی پور+عکس

مونا بانکی پور همسر سابق امین حیایی است که مدت زیادی است از یکدیگر جدا شده اند حاصل این ازدواج پسری به نام دارا حیایی است

پایگاه خبری شباویز/زندگینامه مونا بانکی پور+عکس

مونا بانکی پور همسر سابق امین حیایی است که مدت زیادی است از یکدیگر جدا شده اند حاصل این ازدواج پسری به نام دارا حیایی است که تصویر دارا حیایی رو در  در کنار پدرش قرار داده ایم.  مونا بانکی پور بازیگری است که سابقه بازیگری در سریال خواب و بیدار ( در نقش همسر دانیال حکیمی ) و فیلم سینمایی خانه ای در شن رو دارد .

 زندگینامه مونا بانکی پور

زندگینامه مونا بانکی پور+عکس

مونا بانکی پور همسر سابق امین حیایی است که مدت زیادی است از یکدیگر جدا شده اند حاصل این ازدواج پسری به نام دارا حیایی است که تصویر دارا حیایی رو در بالا در کنار پدرش قرار داده ایم.مونا بانکی پور بازیگری است که سابقه بازیگری در سریال خواب و بیدار ( در نقش همسر دانیال حکیمی ) و فیلم سینمایی خانه ای در شن رو دارد .

 

آشنایی با کلمه مونا

مونا نامی است که ریشه یونانی، ایتالیای باستان، اسکاتلندی، عربی، ایرانی و ... داشته که در هر کدام معنای متفاوتی دارد. مونا به معنی هدف و همچنین به معنی منتهای آرزو، ماه، یکتا، شکوفه، جنگجوی اسکاندیناوی، بانوی من و هم چنین کسی که تنهایی را دوست دارد(تنها) می باشد. مونا همچنین به معنی ضمانت اجرا و نام الهه خداست. مونا، ریشه پهلوی نیز دارد که در ریشه پهلوی به معنای عشق می باشد .

 


http://shabaveiz.ir/detail/News/394844/6

چاپ خبر