اعدام وحشیانه داعش با T.N.T در افغانستان

کد مطلب: 390683  |  تاريخ: دوشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۶  |  ساعت: ۰۱:۵۵


اعدام وحشیانه داعش با T.N.T در افغانستان

گروه تروریستی داعش تصاویر جدیدی را از اعدام قربانیان خود به نمایش گذاشته که پیش از این در هیچ جای دیگری از این روش استفاده نشده بود. نیروهای روانی و تروریست داعش پیش از این، قربانیان خود را در قفس آتش زده بودند یا اینکه آنها را در داخل آب خفه کرده بودند
به گزارش پایگاه خبری شباویز ،  گروه تروریستی داعش تصاویر جدیدی را از اعدام قربانیان خود به نمایش گذاشته که پیش از این در هیچ جای دیگری از این روش استفاده نشده بود. نیروهای روانی و تروریست داعش پیش از این، قربانیان خود را در قفس آتش زده بودند یا اینکه آنها را در داخل آب خفه کرده بودند، اما گروه خراسان تصاویری را منتشر کرده که روش وحشتناکی را برای اعدام زندانیان داعش انتخاب کرده است.

این تصاویر در منطقه ای نامشخص در افغانستان است. نیروهای داعش چندین چاله می کنند و آنها را با مواد منفجره پر می کنند. ده تن از قربانیان داعش که چشمانشان بسته است به سمت مکان های که مواد منفجره دفن شده هدایت می شودند و داعشی ها آنها را به ترتیب بر روی چاله های انفجاری می نشانند. تروریست های داعش پس از کارگزاری چاشنی های انفجاری، از قربانیان دور می شوند و پس از چند دقیقه؛ آنها را منفجر می کنند.

قربانیان از قبلیه شینوار و از پشتون ها هستند. آنها متهم هستند که به گروه طالبان در استان ننگرهار کمک می کرده اند، جاییکه داعش حضور گسترده ای در آن دارد. تعدادی از این زندانیان همچنین متهم به کمک و همکاری با دولت افغانستان هستند. تصاویر در حالی شروع می شود که تروریست های داعش، سوار بر اسب در هوای مه آلود ظاهر می شوند و صحنه هولناک را به وجود می آورند.

فعالیت های داعش در افغانستان در یک سال اخیر افزایش یافته است. آنها در گسترش قلمرو خود، سرزمینی را به نام خراسان تعریف کرده اند که بخش های از افغانستان، پاکستان و هند را در بر می گیرد. طالبان یکی از رقبای اصلی این گروه در افغانستان است که درگیری های بسیاری میان این دو گروه تروریست روی داده است.

منبع :فرهنگ نیوز


http://shabaveiz.ir/detail/News/390683/9029

چاپ خبر