کولاک شیاطین سرخ در بازار نقل وانتقالات لیگ 

کد مطلب: 388390  |  تاريخ: جمعه ۵ تیر ۱۳۹۴  |  ساعت: ۲۳:۱۸


پیشنهاد ۵۵ میلیون من یونایتد  به راموس

کولاک شیاطین سرخ در بازار نقل وانتقالات لیگ 

منچستریونایتد تنها تیمی است که تلاش می کند از شرایط بحرانی روابط سرخیو راموس و رئال مادرید بیشترین بهره را ببرد. 

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از قدس آنلاین،شیاطین سرخ که در بازار این فصل نقل وانتقالات طوفانی ظاهر شده اند، قصد دارند بازیکنان مهمی را به ترکیب تیم خود اضافه کنند. احتمال جدایی راموس از رئال، لوئی فن خال را به فکر جذب مدافع اسپانیایی انداخته که به مراتب از هولمز و اوتامندی دیگر گزینه های خط دفاعی این تیم برای یونایتد مفید تر خواهد بود.

منچستری ها برای متقاعد کردن راموس با ارائه پیشنهاد 55 میلیون یورویی در 5 سال به استقبال او رفته اند که این رقم از 10 میلیون یوروی درخواستی راموس از پرس در رئال فراتر می رود. به گزارش آاس، راموس در سال اول قراردادش 12 میلیون یورو خالص دریافت می کند و در چهار فصل بعدی هم 500 هزاریورو کمتر از این درآمد خواهد داشت.

در این شرایط او دستمزدی معادل دستمزد وین رونی کاپیتان یونایتد در این تیمی خواهد گرفت. این تیم دپای را در هفته های پایانی فصل قبل در اختیار گرفته بود. به  گزارش اکیپ حتی باستین شواین اشتایگر هم ممکن است به زودی راهی تئاتر رویاها شود. هافبک 30 ساله بایرن مونیخ خواهان لغو قراردادش با این تیم شده و می خواهد به پیشنهاد 25 میلیون یورویی یونایتد پاسخ مثبت دهد. اما فن خال به فکر تقویت خط حمله اش هم افتاده و بعد از اینکه رادامل فالکائو را به تیم سابقش پس فرستاد، ممکن است عذر فن پرسی را هم همین روزها بخواهد.

 فن خال علاقه زیادی به هری کین جوان دارد ولی به بنزما هم نیم نگاهی دارد. یک ایده دیگر برای خط حمله یونایتد کارلوس باکا خواهد بود. حتی یونایتد اولین گام‌های لازم برای جذب او را انجام داده و پیشنهاد اولیه ای به سویا ارائه کرده است. مبلغ درخواستی تیم اسپانیایی 30 میلیون یورواست. ا لیورپول و رم و میلان هم به دنبا باکا هستند. به هرحال فن خال که سال گذشته رکورد نقل وانتقالات جزیره را با خرید دی‌ماریا با مبلغ 75 میلیون یورو شکست، می خواهد در بازار امسال هم خریدهای مهمی انجام دهد و راموس گزینه اصلی مسوولان تیم در این فصل خواهد بود. بودجه ای که فن خال برای خرید در اختیار دارد، 200 میلیون یورو خواهد بود.  علاوه بر این چند نفر، آردا توران هم یکی از بازیکنان مدنظر مربی هلندی برای تقویت یونایتد معرفی شده که البته میلان و پی اس جی هم به شدت خواهان جذب او هستند.

 شیاطین برای خرید آردا مبلغ 39 میلیون یورو درنظر گرفته اند. مدیربرنامه این بازیکن گفته که خود این بازیکن دوست دارد در لیگ برتر بازی کند. اتلتیکو هم که هنوز دو سال دیگر با این بازیکن قرارداد ندارد، نمی خواهد به راحتی ستاره ترک تبار خط میانی اش را از دست بدهد و همین ممکن است یونایتد را مجبور به ارائه پیشنهاد بزرگ تری کند.


http://shabaveiz.ir/detail/News/388390/9048

چاپ خبر