تشدید نظارت بر بازار دیلم

کد مطلب: 388295  |  تاريخ: چهارشنبه ۳ تیر ۱۳۹۴  |  ساعت: ۱۲:۰۹


تشدید نظارت بر بازار دیلم

رییس اداره صنعت، معدن وتجارت دیلم گفت: باتوجه به افزایش تقاضای مردم به مایحتاج ضروری در ماه مبارک رمضان، طرح نظارت و پایش بر بازار تشدید شد.

به گزارش پایگاه خبری شباویز، اصغر افتخاری در جلسه کمیسیون نظارت این شهرستان افزود: توجه ویژه به موضوع تامین و توزیع کالاهای پر تقاضا در ماه مبارک رمضان با قیمت مصوب ومناسب در اجرای این طرح مدنظر است.

وی گفت: دراین طرح نظارت بر عملکرد واحدهای تولیدی، توزیعی و خدماتی، برخورد باتخلفات احتمالی، استفاده حداکثری از ظرفیت بازرسان و ناظران افتخاری و برنامه ریزی برای انجام گشت های مشترک و هدفمند با سایر دستگاههای ذی ربط در برنامه کاری قرار دارد.

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت دیلم حفظ شعائر و شئونات اسلامی، اجرای برنامه های آموزشی، فرهنگی وتبلیغاتی با هماهنگی اتاق اصناف و اتحادیه های صنفی را در ماه مبارک رمضان خواستار شد.

افتخاری، گفت: هماهنگی اتاق اصناف و اتحادیه های صنفی بمنظور ترویج فرهنگ رفتار های نیکو و پسندیده برخورد واحدهای صنفی با مردم وتشویق آنان به دادن افطاری به روزه داران با حداقل امکانات پذیرایی بمنظور اشاعه فرهنگ روزه در میان مردم باید موردتوجه قرار گیرد.

وی بیان کرد: ساعات پخت نانوائی ها نیز در ماه مبارک رمضان مورد توجه قرار دارد که براین اساس پنج واحد نانوایی در نقاط اصلی شهر دیلم و یک واحد در شهر امام حسن بعنوان نانوایی کشیک مبادرت به پخت نان در سه وعده خواهند کرد.

وی گفت: سامانه 124 در طول اجرای طرح آماده دریافت گزارش های مردمی از واحدهای صنفی متخلف و رسیدگی به شکایات است.

شهرستان دیلم در منتهی الیه شمالی استان بوشهر قراردارد.

منبع: ایرنا


http://shabaveiz.ir/detail/News/388295/9063

چاپ خبر