کلیه اخبار مرتبط با واژه "نکات مهم"
دادن ویتاوین و مواد معدنی به مغز را فراموش نکنید
رعایت نکات تغذیه ای

مغز فرمانده بدن است، بنابراین برای دستور دادن به انسان ها نیاز به رسیدگی دارد.
چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۰:۰۰
آشپزخانه  قلب تپنده خانه است
تغییر بدون ولخرجی

تغییرات در خانه و بخصوص آشپزخانه که قلب تپنده آن است می تواند روحیه افراد خانواده را تغییر دهد. اما برای این تغییر وتحولات نیاز به ولخرجی و هزینه اضافی نیست. اگر قبول ندارید با ما همراه شوید.
چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۵:۰۰
روش شست‌وشوی انواع پارچه
چطور باید شست

اگر ندانید هر پارچه ای چطور باید شسته شود، ممکن است لباس های زیادی را از دست دهید با ما همراه شوید تا شست و شو برای شما ساده شود.
چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۵:۰۰
اقدام به خريد یا اجاره  يك آپارتمان
تحقيق و بررسي كنيد

اجاره مکانی برای زندگی مهم است، اما خرید یک خانه خیلی مهم تر است. چون اگر شما بخواهید در آنجا پیر شوید باید بسیار دقیق باشید و به مسائلی نظیر قیمت، در دسترس بودن، نبودن در مسیر رفت و آمد و... توجه کنید.
پنج شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۰:۰۰
وقتی لپ تاپ خیس می‌شود
نکات مهم

ممکن است هنگامی که با لپ تاپ خود مشغول کار هستید، دست شما یا کسی که کنارتان نشسته است به لیوان آب یا فنجان چای بخورد و روی لپ تاپ بریزد. تماس مایعات رسانا با مدارهای الکترونیکی، صدمات جبران‌ناپذیری به آنها وارد می‌کند. در صورتی که چنین اتفاقی برای لپ‌تاپ شما رخ داد، این مطلب را بخوانید تا بتوانید هر چه سریع‌تر برای نجات آن دست به‌کار شوید و با این کار، لپ تاپ خود را همچنان زنده نگه دارید.
جمعه ۶ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۵:۰۰
 لوازم آرایش‌مان فاسد شده است؟
از کجا بفهمیم

معمولا خانم ها وقتی با مواد غذایی تاریخ مصرف گذشته رو به رو می شوند به چشم برهم زدنی آنها را دو می ریزند. ولی ای کاش این کار را هم با لوازم آرایش تاریخ مصرف گذشته خود انجام می دادند. چنین لوازمی صدمات جبران ناپذیری بر صورت و بدن آنها خواهند زد.
چهارشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۰:۰۰
در مواجه با اوضاع وخیم مالی چه کنیم
بحران های مالی

زمانی که با شرایطی بحرانی و دشوار مالی مواجه می شویم و اوضاع مالی مان رو به وخامت می گذارد، با نگرانی ها و اضطراب ها و فشارهای عصبی سختی درگیر می شویم و حس می کنیم که همه چیز علیه ماست. در حالی که بحران های مالی با یک برنامه ریزی درست می توانید سرپا بمانید.
یکشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۴ - ۰۹:۴۹:۲۵