کلیه اخبار مرتبط با واژه "قوه قضائیه"
محسنی اژه ای: پرونده بقایی هنوز منجر به صدور کیفرخواست نشده است

معاون اول قوه قضائیه در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه پس از بازداشت بقایی اطرافیان وی بازداشت وی را غیر قانونی تلقی می کنند گفت: این پرونده در مرحله تحقیقات مقدماتی است و هنوز منجربه کیفرخواست نشده است،
یکشنبه ۱۷ آیان ۱۳۹۴ - ۲۱:۳۲:۴۹
 تسلیت رئیس قوه قضائیه به خانواده‌های فاجعه منا

آیت الله صادق آملی لاریجانی، رئیس قوه قضاییه در پیامی جان باختن بسیاری از زائران بیت الله الحرام را در منا، به خانواده‌های داغدار آنان تسلیت گفت و تصریح کرد: رژیم سعودی باید مسئولیت مدیریت غلط خود را که سبب این فاجعه شد، بپذیرد.
جمعه ۳ مهر ۱۳۹۴ - ۱۶:۱۵:۱۶
 دستگیری یکی از مجرمان فراری فتنه ۸۸ در داخل کشور

سخنگوی قوه قضاییه از حکم ۱۰ سال حبس برای دو نفر متهم جاسوسی آمریکا و اسراییل خبرداد و گفت: یکی از مجرمین فراری فتنه ۸۸ که غیاباً محکوم شده بود در هفته‌های اخیر در داخل شناسایی و دستگیر شد.
یکشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۰:۴۷:۳۰
ابعاد جدید زمین خواری خانوادگی در گردنه حیران

در حالی نماینده مردم اردبیل در مجلس از اعزام بازرس ویژه معاون‌اول رئیس‏ جمهور برای بررسی زمین‌خواری و ویلاسازی‏های صورت‌گرفته در منطقه گردنه حیران خبر می‏دهد که دادستان کل کشور نیز اخبار جدیدی از ابعاد این زمین‏خواری افشا کرد.
شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۳:۴۳:۳۵
قاضی پرونده مهدی هاشمی تغییر کرد.
یک تغییر قضایی

محسنی اژه‌ای: تغییر قاضی پرونده مهدی هاشمی ناشی از فشار نبود
یکشنبه ۷ تیر ۱۳۹۴ - ۰۰:۲۰:۳۰
قوه قضائیه باید آخرین مرجع رسیدگی باشد
مسئول سابق نمایندگی ولی فقیه در نیروی هوافضای سپاه:

مسئول سابق نمایندگی ولی فقیه در نیروی هوافضای سپاه گفت: به دلیل گستره جرم و فساد، قوه قضائیه توان مقابله با این حجم از جرایم را ندارد و به نظر می‌رسد در بسیاری از مسائل باید آخرین مرجع رسیدگی باشد.
شنبه ۶ تیر ۱۳۹۴ - ۱۸:۱۱:۳۱