کلیه اخبار مرتبط با واژه "یاسوج"
 خشکسالی و کاهش بارندگی در کهگیلویه و بویراحمد

کارشناس اداره کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد گفت: خشکسالی و کاهش میزان بارندگی در سال زراعی ۱۳۹۵-۱۳۹۶ در ۶ ایستگاه هواشناسی این استان رخ داده است.
یکشنبه ۹ مهر ۱۳۹۶ - ۱۸:۳۰:۰۰
مدیکال توریسم یا توریسم درمانی چیست؟

بر اساس تعریف های سازمان جهانی جهانگردی ( (UN-WTOیکی از اهدافی که می تواند گردشگر را برانگیزد تا عزم سفر کند، مسافرت برای کسب سلامتی است. چیزی که از آن به گردشگری سلامت تعبیر می کنند. در حقیقت گردشگری سلامت، نوعی از گردشگری است که به منظور حفظ، بهبود و حصول مجدد سلامت جسمی و ذهنی فرد به مدتی بیشتر از ۲۴ ساعت و کمتر از یک سال صورت می گیرد.
جمعه ۱۰ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۱:۴۰:۰۰
حادثه کانون اصلاح و تربیت یاسوج+ اسامی کشته شدگان

حادثه جمعه شب در کانون اصلاح و تربیت یاسوج واقع در ۱۰ کیلومتری این شهر در منطقه مادوان رخ داد.ضارب پس از تیراندازی با شلیک گلوله به زندگی خود نیز پایان داد.
شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۸:۱۴
مشکل بزرگ شهرداری یاسوج با ۱۰۰۰ حقوق‌بگیر اضافی
عضو شورای اسلامی شهر یاسوج مطرح کرد

عضو شورای اسلامی شهر یاسوج با بیان اینکه چارت کارکنان شهرداری یاسوج ۱۸۰ نفر است، گفت: اما به‌دلیل ورود نیرو از سال‌های گذشته اکنون تعداد ۱۲۰۰ نفر نیرو اعم از رسمی، پیمانی، قراردادی و شرکتی مشغول به‌کار هستند.
یکشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۹:۰۲
 جوان مرگ مغزی زندگی ۵ بیمار یاسوجی را نجات داد

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: اهدای کبد، دو کلیه و قرنیه های یک جوان مرگ مغزی در یاسوج زندگی دوباره ای به پنج بیمار نیازمند بخشید.
شنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۴ - ۲۱:۱۸:۵۱
تولید ۱۵۰ نمونه نان در یاسوج با راه‌اندازی بزرگترین واحد تولید نان صنعتی جنوب کشور
همزمان با راه‌اندازی فاز سوم آرد باقری محقق می‌شود

مدیرعامل واحد تولیدی آرد باقری از تولید ۱۵۰ نمونه نان در یاسوج با راه‌اندازی بزرگترین واحد تولید نان صنعتی جنوب کشور خبر داد.
شنبه ۶ تیر ۱۳۹۴ - ۲۱:۴۵:۱۸
آتش سوزی سه باره جنگلهای غرب یاسوج طی یکماه
پای عسل درمیان است

جمعه ۲۹ خرداد ۱۳۹۴ - ۰۲:۰۳:۳۱