کلیه اخبار مرتبط با واژه "ایران"
برد شیرین تیم ملی کبدی ایران برابر کره جنوبی مقابل نگاه ۳ هزار تماشاگر/ ایران یک قدم به نیمه‌نهایی نزدیک‌تر شد
فارس گزارش می‌دهد

تیم ملی کبدی مردان ایران موفق شد برابر تیم ملی کبدی کره جنوبی به پیروزی برسد که با کسب این پیروزی یک گام به نیمه نهایی نزدیک‌تر شد.
جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۴:۲۳
عکس های زهره فکورصبور بازیگر سینما و تلوزیون ایران

زهره فکورصبور، متولد ۱ فروردین ۱۳۵۷ تهران، بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر ایرانی است. زهره فکور صبور می گوید: بدترین اخلاقم این است که حرف مردم خیلی روی من تاثیر می‌ گذارد و با یک حرف خیلی ناراحت و با یک حرف خیلی خوشحال می شوم و به نظرم بهترین اخلاقم این هست که خیلی سریع می‌ بخشم
چهارشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۰:۰۰
فیلم جالب از پسر آهنربایی ایرانی

چهارشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۰:۰۰
 مهدی طارمی مرد سال فوتبال ایران شد /اقدام جالب آقای گل فوتبال ایران بعد از اعلام نامش

مهدی طارمی موفق شد در پایان فصل شانزدهم فوتبال ایران از سوی هیات انتخاب کننده برترین‌ها، عنوان مرد سال فوتبال ایران را به خود اختصاص دهد.
دوشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۱:۴۵:۰۰
ساخت لامبورگینی دست‌ساز درایران
یک ایرانی لامبورگینی ساخت!

خبر ساخت یک «لامبورگینی» وطنی در مشهد آنقدر جذاب هست که به سراغ سازنده این ماشین برویم و پای حرف‌هایش بنشینیم.
چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۵:۰۰
 ظریف: مطلعیم عربستان در توسعه گروه‌های تروریستی در نزدیکی مرزهای ایران نقش دارد

وزیر امور خارجه کشورمان گفت: ایران مطلع است که عربستان سعودی به طور فعال در توسعه گروه‌های تروریستی در نزدیکی مرزهای شرقی و غربی ایران مشارکت دارد.
سه شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۶:۳۰
بانوی «ایرانی-آمریکایی» از تجربه تماشای بازی والیبال در ورزشگاه آزادی می گوید

یکی از حادثه های مهم بازی والیبال ایران و آمریکا در ورزشگاه ازادی حضور چند خانم دو ملیتی بود. مرجان گل پیرا یکی از آن چند بانو است که بازی ایران برابر آمریکا را دیدند.
پنج شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۷:۰۰:۰۰
ایران رتبه هفتم جهان در حوزه تولید علم نانو را از آن خود کرد

بانک اطلاعاتی استت نانو اعلام کرد: جمهوری اسلامی ایران با انتشار ۶ هزار و ۱۶۰ مقاله در حوزه فناوری نانو در سال ۲۰۱۵، رتبه هفتم جهان در حوزه تولید علم نانو را به دست آورد و از فرانسه، انگلیس و روسیه پیشی گرفت.
شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۰:۱۵
بیانیه ایران درباره تحریم‌های جدید آمریکا

متاسفانه دولت آمریکا برای سرپوش گذاشتن بر ناچاری خود از تعظیم در برابر اراده و خواست مردم ایران و پذیرش برنامه صلح آمیز هسته ای از یک سو و لغو تحریم های ظالمانه از سویی دیگر، اعتیاد مزمن خود بر یکجانبه گرائی و تحریم های ناکارآمد را با افزودن چند شرکت به فهرست های قبلی نمایان ساخت.
دوشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۲:۲۳
ای کاش این شور تبدیل به حماسه می شد و نه تخریب
مهندس علیرحم رحیم پور:

همانطور که شنیدیم اعدام شیخ نمر، منجر به بروز پیامدهایی شد که در این جستار سعی در موشکافی آن داریم.
دوشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۴ - ۱۳:۴۰:۵۵
روایتی از زندگی تنها زن نارنجی پوش ایران

آهنگ پیشواز تلفن همراهش شاد است و پرانرژی، مثل رنگ نارنجی لباس و در خانه‌اش که معلوم است از روحیه شادش ریشه می‌گیرد. تنها زن ایران است که روزی خود و همسر و پسران بی‌کارش را با تمیزکردن و رفت‌وروب زباله‌های خیابان‌ها و جوی‌ها درمی‌آورد. «صغری خانی»، زن رفتگری که مثل تمام زنان همشهری خود کار سخت می‌کند اما به جای کار در مزرعه پنبه و وجین‌کردن، تمیزکردن خیابان‌ها و جوی‌ها را انتخاب کرده تا چرخ زندگی‌اشان را بچرخاند.
سه شنبه ۱ دی ۱۳۹۴ - ۱۳:۵۳:۲۴
چرا رویکرد عربستان نسبت به ایران تغییر کرد؟

یک کارشناس ارشد مسائل خاورمیانه با اشاره به بهبود روابط ایران و عربستان گفت: «برخی از آثار بهبود روابط ایران و عربستان را اکنون در لبنان شاهد هستیم؛ به طوری که عربستان از گزینه سمیر جعجع به سلیمان فرنجیه برای پست ریاست جمهوری لبنان رسیده است.
دوشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۴ - ۲۰:۲۹:۲۴
پرخطرترین شهرهای لرزه خیز ایران

هر روز زلزله های متعددی ایران را می لرزاند. شاید روزی بیش از ۶۰ مورد. عمدتا هم زیر ۴ ریشتر هستند. اما کدام منطقه از ایران بیشتر در معرض خطر زلزله و در کدام شهرها خطر لرزش دوباره آنها وجود دارد؟ اصلا باید از این زلزله های زیر ۴ ریشتر ترسید؟
دوشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۴:۰۳
سفیر پیشنهادی عربستان به ایران کیست؟+ عکس

دولت عربستان پس از اینکه یک سال و نیم سفارتش در تهران، ایام بدون سفیر را پشت سرگذاشت و جانشینی بعد از فراخواندن «عبدالرحمان بن غرمان شهری» به ریاض، عازم تهران نکرد، در حال حاضر بنا بر تصمیم و پیشنهاد برخی از مقامات عالی‌رتبه عربستان، وزارت خارجه این کشور «علی حسن جعفر» سفیر پیشین ریاض در مسکو را به عنوان گزینه پیشنهادی برای تصدی مسئولیت سفارت عربستان سعودی در تهران به دستگاه دیپلماسی ایران معرفی کرده است.
دوشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۴:۱۱
همکاری های ارتش ایران و چین در برخی حوزه‌ها آغاز شده است

سرپرست هیات اعزامی ارتش چین به ایران از آغاز برخی همکاری ها میان ارتش دو کشور در حوزه دریایی خبر داد
دوشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۴ - ۰۹:۴۴:۳۵