واکنش رئیس شورای اطلاع‌رسانی دولت به اظهارات روحانی
واکنش رئیس شورای اطلاع‌رسانی دولت به اظهارات روحانی
رئیس شورای اطلاع‌رسانی دولت با بیان اینکه قبلا با دوران رهاشدگی مدیریتی مواجه بودیم گفت: مدیری که باید در دوره‌ خود مشکلات مردم را حل می‌کرد اعلام کرده من از پشت پرده‌ها اطلاع دارم؛ خیر، شما از صبح جمعه دولت خودت هم اطلاع نداشتی!

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از خبرگزاری فارس، سپهر خلجی در شورای اداری استان همدان اظهار کرد: در دوران کرونا مردم انتظار داشتند دولت وقت، اقدام نتیجه‌بخشی انجام دهد اما با دوران رهاشدگی مدیریتی مواجه بودیم و کشور را با رهاشدگی مدیریتی تحویل دولت سیزدهم دادند.

وی گفت: دولت مردمی و انقلابی ایران قوی عزم و اراده‌ رفع نیازهای مردم را دارد و حجم خدمات این دولت کم‌نظیر است.

رئیس شورای اطلاع‌رسانی دولت افزود: دو سال از دولت مردمی آیت‌الله رئیسی گذشت و در زمان تحویل دولت، با فوت روزانه ۷۰۰ نفری هموطنان به دلیل ابتلا به ویروس کرونا مواجه بودیم.

وی اضافه کرد: مدارس، کسب و کار و دانشگاه‌ها تعطیل و خانواده‌ها نگران بودند و فضای ناامیدی و نااطمینانی بر کشور حاکم بود.

خلجی گفت: مدیری که باید در دوره‌ خود مشکلات مردم را حل می‌کرد؛ روز گذشته اعلام کرده که من از پشت پرده‌ها اطلاع دارم، خیر، شما از صبح جمعه دولت خودت هم اطلاع نداشتی!

وی افزود: غلبه‌ فضای ناامیدی، تورم نزدیک ۶۰ درصدی، رشد نزدیک صفر درصد، قطع ارتباط مدیران با بدنه مردم در زمان تحویل دولت قبلی به دولت مردمی سیزدهم حاکم‌ بود.

رئیس شورای اطلاع‌رسانی دولت گفت: اظهار می‌کردند اگر کسی ۲۰۰ هزار بشکه نفت بفروشد باید او را به عنوان وزیر منصوب کرد اما امروز بدون امضای FATF نزدیک به یک‌میلیون و ۵۰۰ هزار بشکه نفت صادر می‌کنیم و تولید ۳ میلیون بشکه نفت را شاهد هستیم.

وی با بیان اینکه وظیفه‌ ما جهاد تبیین، رفع شبهه و اعتمادآفرینی است و بزرگترین حجم خبر در دولت در حال تولید است گفت: روابط‌ عمومی حوزه‌ تصویرسازی است و باید اقدامات را هنرمندانه به تصویر بکشد.

خلجی افزود: مسئول اطلاع‌رسانی در دستگاه‌ها، بالاترین مقام مسئول دستگاه است و مدیر روابط‌عمومی بازوی خلاق او و مسئول طراحی عملیات رسانه‌ای و اجرای آن است.

وی با بیان اینکه باید اشخاص توانمند در حوزه اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی منصوب شوند، تصریح کرد: باید در زمان تعریف یک پروژه، پیوست رسانه‌ای آن نیز در نظر گرفته شود.

Views: 2