هدایتخواه از راه‌‌اندازی یک ستاد انتخاباتی خاص در کهگیلویه و بویراحمد خبر داد
هدایتخواه از راه‌‌اندازی یک ستاد انتخاباتی خاص در کهگیلویه و بویراحمد خبر داد
دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد از راه‌‌اندازی یک ستاد انتخاباتی خاص در استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از خبرگزاری فارس، ستار هدایتخواه در نشست شورای فرهنگ عمومی کهگیلویه و بویراحمد به تشکیل ستاد مردم ایران برای انتخابات مجلس در استان اشاره کرد و گفت: حجت‌الاسلام سید ابراهیم افتخاری به عنوان رئیس ستاد مردم ایران در استان معرفی شد.

وی گفت: هدف اصلی این است که بدون اینکه از کاندیدای خاصی حمایت کند بر مسئله مشارکت تمرکز داشته باشد.

هدایتخواه افزود: در روستاها مشکل نداریم مشکل در شهرهاست در همین خصوص قشرهای خاصی که ممکن است مشارکت کمتری داشته باشند از میان خود آنها افراد تاثیر گذاری انتخاب می‌شود تا برای حضور آن‌ها در انتخابات روشنگری کنند.

وی گفت: رای سفید دادن هم یک خطر است و امیدواریم ستاد در دهه فجر افتتاح شود و کار خود را برای کمک به مشارکت بیشتر آغاز کند.

هدایتخواه گفت: متاسفانه برخی کاندیداها و هواداران آنها مسائل اخلاقی را رعایت نمی کنند و متاسفانه فضای مجازی کنترل نمی شود و هر کسی هر توهینی دلش خواست انجام می‌دهد که باید فکری کرد.

وی گفت: فحش دادن و توهین کردن نهادینه شده است برای این فضای بی در و پیکر باید کاری شود و ارشاد در خصوص برخی سایت‌ها که چنین اقداماتی می‌کنند وارد عمل شود تا به راحتی توهین و تهمت زده نشود.

هدایتخواه افزود: در قالب ستاد مردم از اقشار مختلف استفاده می کنیم که خودشان با خودشان در بحث مشارکت کنند محتواهای خوبی هم تولید شده و شبهات احصا شده است و پاسخ‌ها آماده است.

وی گفت: تلاش دشمن ایجاد یاس و ناامیدی است که دهه فجر فرصت مناسبی برای بیان دستاوردهای انقلاب است همچنین دولتی‌ها نباید در این برهه حساس اقداماتی کنند که موجب نارضایتی شود که از جمله به گرانی‌ها می‌توان اشاره کرد.

Views: 5