نخستین واکنش جلیلی به اظهارات ظریف
نخستین واکنش جلیلی به اظهارات ظریف
نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در واکنش به اظهارات امروز ظریف گفت: شنیدم امروز فردی گفته است بایدن خودش اجازه داد تا ما نفت بفروشیم، پس چرا در آن ۹ ماهی که دولت بایدن با شما همزمان شد کاری نکردید؟

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از ایرنا،سعید جلیلی روز سه‌شنبه در جمع مردم در مصلی شهریار اظهار کرد: این موفقیت ملتی است که خودش را باور دارد.

وی افزود: در اینجا دو نگاه داریم یک نگاه می گوید می توانم و او را شکست می دهم نه تنها در دفاع مقدس و دفاع از حرم بلکه در همین عرصه های اقتصادی موفقیت بزرگ رقم می زنم.

نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری بیان کرد: جالب است شنیدم امروز یکی بیان کرده که این موفقیت ما نبوده؛ خود آمریکا می‌گوید راهبرد ما شکست خورده بعد امروز یکی گفته است خود باید نخواسته این کار (ممانعت از فروش نفت ایران) را بکند؛ عجب!

جلیلی خاطرنشان کرد: این دو نگاه است که آینده کشور را تعیین می کند.

وی تصریح کرد: خود بایدن نخواسته؟ اولا اگر خود بایدن نمی خواسته، پس چرا در آن ۹ ماهی که شما در کار بودید، این کار (فروش نفت) را نکردید؟

نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری عنوان کرد: ثانیا خود بایدن اذعان کرده که نه تنها یکی از تحریم های ترامپ را کم نکرد بلکه در همین مدت ده ها تحریم دیگر افزوده است.

جلیلی افزود: شماهایی که می گفتید تحریم را برمی داریم وقتی دولت را تحویل گرفتید، ۸۰۰ تحریم اضافه شد به تحریم های قبلی.

وی ادامه داد: خود دشمن می گوید راهبرد ما شکست فاحش خورد؛ خود وزیر خارجه‌شان در سنای آمریکا گفت، ایرانی‌ها توانسته‌اند اما این فرد باز می گوید ما نتوانسته‌ایم.

Views: 2