قالیباف: خبرنگاران،‌ مجاهدان نبرد شناختی پیچیده دشمن هستند
قالیباف: خبرنگاران،‌ مجاهدان نبرد شناختی پیچیده دشمن هستند
رئیس مجلس شورای اسلامی، ضمن تبریک روز خبرنگار، گفت: در زمانه‌ای قرار داریم که دشمن با یک جنگ شناختی با مبارزه با مردم ایران آمده است و خبرنگاران مجاهدان اصلی این نبرد پیچیده هستند.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از خبرگزاری فارس، محمد باقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی، در آغاز نشست علنی امروز (سه‌شنبه ۱۷ مرداد) با تبریک روز خبرنگار، گفت: در زمانه‌ای قرار داریم که دشمن با یک جنگ شناختی با مبارزه با مردم ایران آمده است و جهاد تبیین نقطه کانونی خنثی کردن این برنامه قرار دارد و خبرنگاران مجاهدان اصلی این نبرد پیچیده هستند.

قالیباف ادامه داد: روز خبرنگار را به همه خبرنگاران کشور تبریک می‌گویم و به طور ویژه از تلاش‌های خبرنگاران حوزه مجلس که از سخت‌ترین و پیچیده‌ترین حوزه‌های خبری محسوب می‌شود تشکر می‌کنم.

رئیس مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: همچنین سالروز بزرگداشت شهدای مدافع حرم که امنیت و اقتدار کشور را مدیون آنها هستیم گرامی می‌دارم و به خانواده‌های مظلوم آن شهدا که هم عزیزان خود را فدای اسلام انقلاب و کشور عزیزمان ایران کردند و هم در برابر طعنه‌های برخی فریب خوردگان صبوری می‌کنند سر تعظیم فرود می‌آورم و از همه آنان برای خود و همکارانم طلب دعای خیر می‌کنم تا بتوانیم به وظیفه خود در برابر مردم مخصوصاً حل مشکلات اقتصادی‌شان عمل کنیم تا در روز قیامت شرمنده خون برادران شهیدمان نباشیم.

Views: 1