غلبه بر گرمای طاقت‌فرسا و تعمیر خط لوله ۱۲ اینچ مجموعه ۲۸ نفت گچساران
غلبه بر گرمای طاقت‌فرسا و تعمیر خط لوله ۱۲ اینچ مجموعه ۲۸ نفت گچساران
مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران از تعمیر و راه اندازی خط لوله ۱۲ اینچ مجموعه 28 گچساران در کمترین زمان ممکن خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از خبرگزاری فارس، غلامرضا کمالی در جمع خبرنگاران گچساران اظهار کرد: گرمای طاقت‌فرسای جنوب کشور این روزها به اوج خود رسیده است.

وی بیان کرد: کارکنان صنعت نفت گچساران یکبار دیگر در سخت ترین شرایط کاری و در یک منطقه صعب العبور با تلاش ، روحیه جهادی و از خودگذشتگی تعمیر خط لوله ۱۲ اینچ انتقال دهنده روزانه حدود ده هزار بشکه نفت مجموعه ۲۸ را با موفقیت انجام دادند.

کمالی گفت: ایران اسلامی به وجود شما مردان ایثارگر که با روحیه جهادی در این گرمای بالای پنجاه درجه کار را به با موفقیت به پایان رساندید افتخار می کند.

 مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران با اشاره به حضور در این منطقه صعب العبور و تقدیر از کارکنان صنعت نفت گچساران تصریح کرد: یکی از اسپول های معیوب و قسمت معیوب خط لوله ۱۲ اینچ نفت خروجی تفکیک گرشماره ۲۸ بهره برداری شماره ۳ گچساران در صعب العبورترین نقطه به دلیل فرسودگی تعمیر و تعویض شد.

کمالی عنوان کرد: با همت وایثار همکاران ادارات ترابری، خطوط لوله،ایمنی، بهره برداری، حراست و خدمات عملیات پس از ایمن سازی محیط؛ اقدامات لازم در کوتاه ترین زمان ممکن انجام و تولید مجموعه ۲۸ از سر گرفته شد.

Views: 3