علی جودکی / عکس+زندگینامه
علی جودکی / عکس+زندگینامه
علی جودکی بازیکن پرسپولیس متولد ۳ اردیبهشت ۱۳۷۹ اهل بروجرد است که در پست مدافع برای تیم پرسپولیس بازی میکند و در نقل و انتقالات ۱۴۰۰ – ۱۴۰۱ به جمع سرخپوشان پرسپولیس پیوست.

پایگاه خبری شباویز/ علی جودکی بازیکن پرسپولیس متولد ۳ اردیبهشت ۱۳۷۹ اهل بروجرد است که در پست مدافع برای تیم پرسپولیس بازی میکند و در نقل و انتقالات ۱۴۰۰ – ۱۴۰۱ به جمع سرخپوشان پرسپولیس پیوست.

به گزارش پایگاه خبری شباویز ، علی جودکی فوتبال را از کودکی و بطور حرفه ای از نوجوانی و نونهالان آغاز کرده و تاکنون در رده های تیم امید پرسپولیس و تیم فوتبال امید باشگاه عقاب نهاجا و تیم گهر دورود و … توپ زده است.

این بازیکن فوتبال از تیم امید های پرسپولیس به تیم بزرگسالان پرسپولیس منتقل شد و سابقه عضویت در تیم فوتبال امید باشگاه عقاب نهاجا از تاریخ ۱۳۹۷ تا ۱۳۹۹ به مدت دو سال همچنین تیم فوتبال امید آقایان باشگاه پرسپولیس از تاریخ ۱۳۹۹ تا ۱۴۰۰ را در کارنامه خود ثبت کرده است.

این مدافع فصل گذشته تیم امید پرسپولیس که بعد از حضور در چند مرحله تمرینی تیم بزرگسالان نظر یحیی گل محمدی را جلب کرد و از این پس در جمع تیم اصلی با شماره ۳۲ حضور خواهد داشت.

این بازیکن که از تیم امید باشگاه به تیم اصلی راه یافته، به عنوان مدافع چپ تخصصی شناخته می‌شود که قابلیت سود بردن از هر دو پا را دارد و در پست مدافع چپ، راست و وینگر توانایی بازی دارد.

به گزارش پایگاه خبری شباویز ، در شهریور ۱۴۰۰ محمد دهقان‌ نژاد و شهاب دهقانی و علی جودکی، سه بازیکنی بودند که به باشگاه پرسپولیس پیوستند و در تمرینات سرخ پوشان حاضر شدند. پیش از این ابولفضل سلیمانی (مدافع) و محمد عمری (از گلزنان برتر لیگ برتر امیدهای تهران)، نفراتی بودند که در این مدت به تمرین بزرگسالان اضافه شده بودند. در انتخاب این سه بازیکن جدید، پست بازی آنها با توجه به نیاز تیم در غیبت ملی‌پوشان نیز دخیل بوده است.

Views: 61