زندگی نامه پدرام کریمی/مجری تلویزیون
زندگی نامه پدرام کریمی/مجری تلویزیون
پدرام کریمی متولد ۲۹ تیر ۱۳۵۵ در تهران، مجری و گوینده است فارغ التحصیل رشته ادبیات نمایشی در مقطع کارشناسی از دانشگاه هنر و معماری دانشگاه آزاد است، مجری که از رادیو به تلویزیون قدم نهاد و با اجراهای متفاوت مخاطبان خاص خودش را دارد

به گزارش پایگاه خبری شباویز،پدرام کریمی متولد ۲۹ تیر ۱۳۵۵ در تهران است. وی فارغ التحصیل رشته ادبیات نمایشی در مقطع کارشناسی از دانشگاه هنر و معماری دانشگاه آزاد می باشد و مجری که از رادیو به تلویزیون قدم نهاد و با اجراهای متفاوت مخاطبان زیادی را دارد. سال ۸۸ توسط برنامه صبح عالی بخیر بعد از تست دادن به عنوان مجری کارشناس درشبکه یک به تلویزیون آمد.

به گفته ی پدرام کریمی سال ۷۶ با برادر خود وارد رادیو شد و آن زمان رادیو جوان تازه تاسیس شده بود. به عنوان نویسنده وارد این کار شد و خیلی از دوستانی که الان در زمینه اجرا حضور دارند از هم دوره های وی در سال ۷۶ بودند کم کم شرایطی پیش آمد که قطعات نمایشی را بازی هم می کرد و علاقمنداش به این کار بیشتر شد این روند در رادیو ایران ، رادیو تهران و …هم ادامه داشت.

پدرام کریمی با یاسمن شاه حسینی که شغل آن طراح گریم می باشد ازدواج کرده که حاصل این ازدواج یک فرزند پسر است.

به گفته همسر پدرام کریمی ، یاسمن شاه حسینی : من با هماهنگی سید جواد هاشمی برای دیدن دوستم شهرزاد کمال زاده به پشت صحنه دارا و ندار رفتم و در آنجا پدرام را دیدم که داشت برای یک پلان که قرار بود بازی کند گریم می شد ، او را در آینه گریم دیدم آن تصویر تا دو سال و نیم در ذهنم ماند تا موقع فیلمبرداری خنده بازار که خودم مجری گریم آن بودم، در آنجا پدرام را دوباره دیدم و حسی من را مدام مجبور به کنجکاوی درباره او می کرد ، از یکی از دوستانم پرسیدم ایشان بازیگر هستند؟ او گفت نه او از نویسندگان است که قرار است خودش یک پلان بازی داشته باشد تا متوجه شدم یکی از نویسندگان کار هستند دل را به دریا زدم و رفتم به او آشناییت قبلی دادم که شما را در پروژه دارا و ندار دیده ام ،این گونه بود که آشنا شدیم و در نهایت ازدواج کردیم.

پدرام کریمی دستی بر بازیگری هم دارد، می گوید از دبیرستان وارد دانشگاه شده بودم که در بازگشت پرستوها و راهی به سوی خانه حضور پیدا کردم، او چندین سکانس در فیلم  وسریال های مختلف هم تجربه حضور دارد

Views: 218