زندگی نامه ناصر زینعلی/شروع خوانندگی تا شهرت
زندگی نامه ناصر زینعلی/شروع خوانندگی تا شهرت
ناصر زینعلی یکی از خوانندگان جوان و خوش صدای کشور عزیزمان است که فعالیت خود را از سال 93 آغاز نموده. او با آهنگسازان و خوانندگان بزرگ و کوچک کار کرده و آهنگ های زیادی را به بازار موسیقی ارائه کرده است.

به گزارش پایگاه خبری شباویز،ناصر زینلی خواننده و آهنگساز, متولد ۹ آذر ۱۳۵۸ اهل تهران ایران است که با آهنگ ها و ترانه های زیبای عاشقانه و غمگین به شهرت رسید.

او اولین کار خود را در زمینه ی موسیقی در سال ۱۳۷۶ منتشر نمود. در تمام این سال ها با خوانندگان و آهنگسازان معروفی کار کرد که سعید عرب، علی اصحابی، حمید گلشن، هلن، آفو، امیر شهریار، میلاد بیک، هیراد، علی و دانیال تنها برخی از این افراد هستند.

نکته ی جالب ماجرای همکاری ناصر زینعلی با این خوانندگان این است که او توانسته در زمینه ی آهنگ سازی بسیار موفق تر ظاهر شود.

هر چند که فعالیت های هنری او در زمینه ی خوانندگی نیز مورد توجه قرار گرفته اما متاسفانه تا به امروز نمی توانیم آهنگ و یا کار خاصی از ناصر زینعلی را به عنوان نقطه ی عطف فعالیت هنری او معرفی نماییم.

با این تفاسیر او توانسته هم با خوانندگان خارج از ایران و هم خوانندگان داخلی ایران، کارهای خوبی را رقم بزند.

او در خوانندگی صدای گرم و آرامی دارد و تقریبا برخی از آهنگ هایش را خودش آهنگسازی می کند. علاوه بر تک خوانی هایی که از ناصر زینعلی شنیده ایم، او هم خوانی ها و موزیک های زیادی هم با خوانندگان دیگر ارائه داده که شنیدنی است.

آقای زینعلی در طی سال های فعالیت خود با خوانندگان معروف موسیقی کشورمان از جمله رضا پناهی، فرید فروغی، حامد برادران، مسعود جهانی و … همکاری داشته است. همچنین ایشان سابقه آهنگسازی و تنظیم آهنگ با چهره های محبوبی همچون امیر شهریار، حمید هیراد، علی اصحابی، حمید گلشن، هلن، سعید عرب، علی و دانیال، سعید بیک و غیره را در کارنامه خود ثبت کرده است.

Views: 3