زندگی نامه حجت الاسلام والمسلمین غلامرضا قاسمیان/یکی از اساتید برنامه محفل
زندگی نامه حجت الاسلام والمسلمین غلامرضا قاسمیان/یکی از اساتید برنامه محفل
قاسمیان فارغ التحصیل رشته عمران دانشگاه صنعتی شریف است. او بعد از شهادت برادرش به دنبال دروس حوزوی رفت. او استاد دانشگاه امیرکبیر، صنعتی شریف و علم و صنعت و همچنین دروس مختلف حوزوی است.

به گزارش پایگاه خبری شباویز،شیخ غلامرضا قاسمیان قاری قرآن و استاد دانشگاه و دروس حوزوی و اهل ایران است که فارغ التحصیل رشته عمران از دانشگاه صنعتی شریف است.

او استاد دانشگاه امیرکبیر، شریف و علم و صنعت در دروس مختلف حوزوی و مداح اهل بیت ع است. قاسمیان به فوتبال علاقه زیادی دارد و به گفته خودش فوتبالیست خوبی است و در رشته پینگ پنگ نیز مهارتی دارد و در حال حاضر در برنامه محفل در تلویزیون حضور دارد. برادرش در دفاع مقدش به شهادت رسیده و ایشان برادر شهید است.

حجت الاسلام قاسمیان، در یک خانواده نسبتا مذهبی و پرجمعیت به دنیا آمده و مادرش خانه دار و پدرش بازنشسته ارتش بوده است. از دوران دبستان وارد حیطه فعالیت های قرآنی شده و قرائت قرآن را از بطور حرفه ای دوران نوجوانی شروع کند و از همان دوران شروع به یادگیری نهج‌البلاغه می‌کند.

حجت الاسلام غلامرضا‌قاسمیان در دوران مدرسه بچه درسخوانی بوده و فارغ التحصیل رشته عمران از دانشگاه صنعتی شریف است.
بعد از شهادت برادرش به دنبال دروس حوزوی می‌رود و در این زمینه نیز تحصیل می‌کند.

حاج آقا قاسمیان یکی چهادگران فعال و پر تلاش است که همیشه پای کار‌های جهادی مانده و تاکنون در مناطق دور افتاده و محروم به عنوان جهادگر حضور داشته است. ایشان به همراه گروه جهادیشان که در این سال‌ها فعالیت مداوم داشته‌اند در مناطق محروم حضور داشته و فعالیت‌های ویژه‌ای داشته است.

ایشان سال ها پیش ازدواج کرده است . جالب است بدانید یکی از شروط ضمن عقد وی حضور در گروه جهادی برای خدمت به مردم بوده است که همسرش نیز این شرط را پذیرفته است. از تعداد فرزندان استاد غلامرضا قاسمیان اطلاعی در دست نیست

حجت الاسلام قاسمیان علاوه بر مداحی و مدیحه سرایی اهل بیت به حکم دکتر محمدباقر قالیباف رئیس وقت مجلس شورای اسلامی به عنوان رییس کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس منصوب شده است.

Views: 4064