زندگی نامه آیدا نامجو/از شروع بازیگری تا شهرت
زندگی نامه آیدا نامجو/از شروع بازیگری تا شهرت
ایدا نامجو بازیگر ایرانی زاده 3 فروردین سال 1371 است و او را به دلیل بازی در سریال لیسانسه ها می شناسیم. او بازیگری را در سال 86 از تئاتر آغاز کرده است.

به گزارش پایگاه خبری شباویز،آیدا نامجو بازیگر ایرانی متولد سوم فروردین ماه سال ۱۳۷۱ در تهران است . او یک برادر به نام سروش نامجو دارد، آیدا نامجو دیپلم تئاتر دارد و فارغ التحصیل لیسانس کارگردانی سینما از دانشگاه آزاد است .

بازیگری را از سال ۱۳۸۶ با تئاتر شروع کرد.او چندین سال تئاتر کار کرد که در نهایت سال ۸۹ با فیلم سینمایی قبیله من به کارگردانی غلامرضا آزاد اولین تجربه خود در سینما را بدست آورد، او درسال ۹۶ در فیلم جزیره مهربانی نیز ایفای نقش کرده است،

آیدا نامجو برای اولین در سال ۸۹ بار در فیلم سینمایی قبیله من ساخته غلامرضا آزادی جلوی دوربین رفت، بازی او در سریال لیسانسه ها در نقش یک دختر به نام شادی اولین حضور او در تلویزیون بود .

آیدا نامجو در ۶ بهمن ۱۳۹۷ با بهزاد ستوده نیا ازدواج کرده و متاهل است.

آیدا نامجو در مجموعه تلویزیونی لحظه گرگ و میش به کارگردانی همایون اسعدیان در کنار بازیگرانی چون فاطمه گودرزی ، فرید سجادی حسینی ، شهره سلطانی ، علیرضا کمالی نژاد ، حسام محمودی، کریم قربانی ، سیامک احصایی ، وحید آقاپور ، المیرا دهقانی ، ناصر سجادی حسینی نقش آفرینی کرده است.

آیدا نامجو علاوه بر بازیگری در قامت کارگردان نیز تجربه ساخت چند فیلم کوتاه را دارد ، او تابحال چندین فیلم کوتاه داستانی و مستند ساخته و در جشنواره های محتلفی حضور داشته است.

Views: 30