ثبات قیمت دلار و انواع سکه در بازار
ثبات قیمت دلار و انواع سکه در بازار
قیمت دلار در جریان معاملات امروز 25 آذرماه، نسبت به روز معاملاتی گذشته بدون تغییر باقی ماند.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از خبرگزاری فارس، دلار امروز در مرکز مبادله ارز و طلا در بخش اسکناس، ۴۲ هزار و ۸۶۳ تومان و در بخش حواله‌ ۳۸ هزار و ۹۶۶ تومان کشف قیمت شد‌.

دلار در ‌‌صرافی‌ها امروز در زمان تنظیم گزارش، به نرخ ۴۲ هزار و ۴۳۲ تومان خریداری و با نرخ ۴۳ هزار و ۶۸ تومان فروخته شد.

همچنین ‌یورو امروز در صرافی‌ها با نرخ توافقی به قیمت ۴۶ هزار و ۷۴۷ تومان معامله شد، اسکناس درهم امارات ۱۱ هزار و ۶۷۱ تومان ارزش‌گذاری شده است.

بررسی میدانی بازار ارز نشان می‌دهد‌،‌ دلار آزاد امروز توسط دلالان مقابل صرافی‌ها ۵۰ هزار و ۱۰۰ تومان معامله شد؛ معاملات دلار در بازار غیررسمی طی یک هفته گذشته نوسان اندکی داشته است.

* آخرین قیمت انواع سکه و طلا

سکه طرح قدیم‌ در بازار امروز به نرخ ۲۵ میلیون و ۹۹۵ هزار تومان داد و ستد شد، همچنین سکه تمام بهار آزادی طرح جدید نیز بدون تغییر قیمت به قیمت ۲۹ میلیون و ۵۹۶ هزار تومان معامله شد.

نیم سکه در بازار با افت ۵۰ هزار تومانی به نرخ ۱۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان داد و ستد شد، ربع سکه به قیمت ۱۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان عرضه شد؛ همچنین هر سکه یک گرمی به نرخ ۵ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان معامله شد.

هر گرم طلای ۱۸ عیار امروز در بازار به قیمت ۲ میلیون و ۴۶۱ هزار تومان در هر گرم داد و ستد شد‌، همچنین امروز هر مثقال طلای ۱۸ عیار در بازار، ۱۰ میلیون و ۶۶۴ هزار تومان نرخ‌گذاری شد. نرخ طلای آب شده نیز هر مثقال ۱۰ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان بوده است.

در حال حاضر هر اونس طلا (معادل ۳۱.۱۳۲گرم) امروز با افزایش یک صدم درصدی، ۲۰۱۹ دلار است.

Views: 3