افزایش قیمت انواع سکه و کاهش نرخ دلار ‌در معاملات امروز
افزایش قیمت انواع سکه و کاهش نرخ دلار ‌در معاملات امروز
قیمت دلار آزاد امروز 13 آذر، در جریان معاملات بازار نسبت به روز ‌شنبه کاهش یافت.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از خبرگزاری فارس، دلار امروز در مرکز مبادله ارز و طلا در بخش اسکناس، ۴۲ هزار و ۱۶۷ تومان و در بخش حواله‌ ۳۸ هزار و ۳۳۴ تومان کشف قیمت شد‌.

دلار در ‌‌صرافی‌ها امروز در زمان تنظیم گزارش، به نرخ ۴۱ هزار و ۷۳۶ تومان خریداری و با نرخ ۴۲ هزار و ۱۷۰ تومان فروخته شد.

همچنین ‌یورو امروز در صرافی‌ها با نرخ توافقی به قیمت ۴۵ هزار و ۸۷۰ تومان معامله شد، اسکناس درهم امارات ۱۱ هزار و ۴۸۲ تومان ارزش‌گذاری شده است.

بررسی میدانی بازار ارز نشان می‌دهد‌،‌ دلار آزاد امروز توسط دلالان مقابل صرافی‌ها ۵۰ هزار و ۲۲۰ تومان معامله شد؛ در جریان معاملات امروز نسبت به روز گذشته قیمت دلار غیررسمی بدون تغییر معامله شد.

* آخرین قیمت انواع سکه و طلا

سکه طرح قدیم‌ در بازار امروز با افزایش ۴۰ هزار تومانی به نرخ ۲۶ میلیون و ۱۰۱ هزار تومان داد و ستد شد، همچنین سکه تمام بهار آزادی طرح جدید نیز با افزایش ۵۰ هزار تومانی به قیمت ۲۹ میلیون و ۶۹۶ هزار تومان معامله شد.

نیم سکه در بازار با رشد ۵۰ هزار تومانی به نرخ ۱۵ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان داد و ستد شد، ربع سکه به قیمت ۱۰ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان عرضه شد؛ همچنین هر سکه یک گرمی به نرخ ۵ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان معامله شد.

هر گرم طلای ۱۸ عیار امروز در بازار به قیمت ۲ میلیون و ۵۲۰ هزار تومان در هر گرم داد و ستد شد‌، همچنین امروز هر مثقال طلای ۱۸ عیار در بازار، ۱۰ میلیون و ۹۱۵ هزار تومان نرخ‌گذاری شد. نرخ طلای آب شده نیز هر مثقال ۱۰ میلیون و ۹۱۰ هزار تومان بوده است.

در حال حاضر هر اونس طلا (معادل ۳۱.۱۳۲گرم) امروز با کاهش ۸ صدم درصدی، ۲۰۷۰ دلار است.

Views: 2