استاندار فارس از حضور پرشور مردم در انتخابات قدردانی کرد
استاندار فارس از حضور پرشور مردم در انتخابات قدردانی کرد
استاندار فارس ضمن قدردانی از حضور پرشور مردم در مرحله دوم انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری و همچنین تبریک به دکتر مسعود پزشکیان منتخب مردم گفت: رای قدرتمند مردم به حاکمیت جمهوری اسلامی، سند محکمی بر صحت و سلامت این انتخابات بود.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از ایرنا،در پیام محمد هادی ایمانیه آمده است: حماسه حضور مردم هوشمند و نجیب استان پهناور فارس پای صندوق های رای‌ در دو هفته متوالی، برای تعیین سکاندار اجرای قوانین و مدیریت کشور، از جهت شور و نشاط سیاسی حاکم بر فضای استان مثال زدنی، و به جهت افزایش مشارکت در دور دوم انتخابات، غرورآفرین بود.

استاندار افزود: این حضور، رای قدرتمند به حاکمیت اسلام و سند محکمی بر سلامت و صحت برگزاری انتخابات و میزان بودن رای ملت در کشور عزیزمان است که اگر چنین نبود، دوستان با همه توان به میدان رقابت نمی آمدند و دشمنان به فرموده رهبر حکیممان با “غوغای دست ساز تحریم انتخابات” و برای کاهش مشارکت مردم تلاش نمی کردند.

در ادامه این پیام آمده است: بی تردید برنده اصلی این انتخابات نیز مانند تمام انتخابات های گذشته، مردم عزیزمان هستند که با بیداری خویش، خط بطلان بر خیال شیاطین کشیدند و نشان دادند که عزت و سربلندی و شرف ایرانی، با فریب و تدلیس دشمنان کمربسته نظام و انقلاب، پایمال نمی شود.

استاندار فارس در این پیام آورده است: ضمن تبریک به منتخب ملت جناب آقای دکتر پزشکیان که اکنون در راس هرم اجرایی کشور، عهده دار رفع مشکلات و برداشتن گام های بزرگ در مسیر عزت داخلی و اقتدار بین المللی کشور عزیزمان است برای ایشان استدعای توفیق در خدمت صادقانه و جهادی و امتداد راه خدمت به مردم عزیزمان را دارم.

ایمانیه در پیام خود از مشارکت و تلاش آحاد مردم شریف استان فارس، دست‌اندرکاران ستادهای انتخاباتی و هواداران نامزدها در هر دو مرحله انتخابات، هیات‌های اجرایی و نظارت، بازرسان، عوامل نظامی، انتظامی، امنیتی، عزیزان بسیج و همچنین اصحاب رسانه، به جهت همکاری و تلاش در برگزاری انتخابات سالم و صیانت از آرای مردم و پوشش خبری مناسب آن، تشکر و قدردانی کرده است.

استاندار فارس در ادامه این پیام آورده است: همچنین سربلندی بیش از پیش میهن اسلامی مان را تحت عنایات حضرت بقیه الله الاعظم روحی فداه و رهنمودهای خردمندانه مقام معظم رهبری از درگاه خدای متعال خواستارم.

Views: 1