«آمیراحمد تقوی» به هیچ جریان و گروهی وابسته نبود

سید علی‌محمد دانشی
کهگیلویه

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از خبرگزاری فارس، سید علی‌محمد دانشی با تسلیت درگذشت حجت‌الاسلام والمسلمین آمیراحمد تقوی پدر معنوی کهگیلویه بزرگ با اشاره به آخرین سفر وی به منطقه سادات امام‌زاده علی (ع) اظهار کرد: تقریبا دو هفته پیش بود که آن عالم ربانی با سن بالا و بیماری که داشت به مناسبت روز شهادت امام جواد(ع) در حرم مطهر اما‌مزاده علی (ع) حضور داشت که نشان دهنده عمق ارادت و عشق آن عالم ربانی به ائمه اطهار و فرزندان آن‌ها بود.

دبیر حزب مؤتلفه اسلامی استان گفت: آمیراحمد تقوی دو خصوصیت بارز داشت که اولین آن‌ها ساده زیستی بود  همه با زندگی وی آشنا هستیم و می‌دانیم که از دنیا برای خود چیزی نخواست.

وی استقلال آمیراحمد را از هر گروه و جریان و حزب را دومین خصیصه بارز وی دانست و گفت: یه هیچ جریانی وابسته نبود و دلبسته مردم بود و به غیر از مردم دل در گرو هیچ جریان و گروهی نداشت.

دانشی، خداترسی را از صفات آن عالم مجاهد دانست که مورد اعتماد مردم بود و  با متانت و بردباری به حرف مردم گوش می‌داد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بقاع متبرکه
توسط اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد صورت می گیرد؛برگزاری همایش بزرگداشت عالم واقف مرحوم حضرت آیت الله میراحمد تقوی(ره) در شهرستان کهگیلویه

حجت الاسلام سید نورالله جنتی پور مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: همایش بزرگداشت عالم واقف مرحوم حضرت آیت الله میر احمد تقوی(ره) پنجشنبه سوم مهرماه در بقعه متبرکه امامزاده سید محمید علیه السلام برگزار می شود.

کهگیلویه
برگزاری همایش رهروان زینبی(س) در بقعه متبرکه امام زاده آقامیر(ع)شهر دهدشت

همایش رهروان زینبی(س) در بقعه متبرکه امام زاده آقامیر(ع)شهر دهدشت شهرستان کهگیلویه برگزار می گردد.

سردار حمید خرمدل
کهگیلویه
فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمددرگذشت«آمیراحمد تقوی» را تسلیت گفت

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد طی پیامی رحلت حجت‌الاسلام آمیراحمد تقوی را تسلیت گفت.